• Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Збірна ЛьвДУВС виборола «бронзу» на Кубку Львівщини з гирьового спорту

Учасниками масштабної події стали близько сотні спортсменів.

Особисто-командний Кубок області з гирьового спорту проходив впродовж двох днів на базі Львівської політехніки.

За результатами змагань збірна Львівського державного університету внутрішніх справ увійшла до числа кращих. У командному заліку наші спортсмени посіли третю сходинку. А в особистому – здобули чимало нагород.

Другокурсник факультету №3 Андрій Бережнюк виборов «золото» у ваговій категорії до 95 кг. А його однокурсник Ярослав Прядун став «срібним» призером у категорії до 68 кг.

Вихованець факультету №2 Микита Горбань здобув друге місце серед спортсменів до 95 кг. А курсантка цього ж факультету Валентина Кедю виборола «срібло» у категорії до 68 кг.

«Бронзовими» призерами змагань стали першокурсник факультету №2 Віталій Лозинський (вагова категорії до 73 кг) та вихованець факультету №1 Олег Канівець (у категорії до 85 кг).

Пишаємося нашими спортсменами! Вітаємо та зичимо нових здобутків і перемог!