• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Новини

Команда ЛьвДУВС перемогла у комплексних змаганнях «Динаміада – 2024» з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу

Протягом двох днів у Львові тривав обласний чемпіонат ФСТ «Динамо» з легкої атлетики та легкоатлетичного кросу.

Участь у заході взяли збірні команди правоохоронців та відомчих закладів вищої освіти Львівщини.

Змагання приурочили до 100-річчя від дня заснування товариства «Динамо».

У перший день заходу спортсмени випробували сили у бігу на дистанціях 100, 400 та 1500 м, естафеті 4 по 100 м, а також стрибках у довжину.

А сьогодні змагалися у кросі на дистанціях у 1, 3 та 5 км.

За підсумками «Динаміади» збірна Львівського державного університету внутрішніх справ показала чудові результати на обох етапах і впевнено виборола перемогу у загальнокомандній першості.

В особистому заліку вихованці ЛьвДУВС здобули чимало нагород.

Курсант 3-го курсу факультету №1 Владислав Вознякевич отримав «золото» у забігу на 1500 м. Друге місце на цій дистанції посів курсант 1-го курсу факультету №2 Максим Тодеріко. Крім того, хлопцеві вдалося одержати «срібло» й у стрибках в довжину.

Другокурсник факультету №1 Станіслав Стричак отримав «бронзу» у забігу на 100 м.

Вихованець 3-го курсу факультету №1 Андрій Артимович посів третю сходинку на дистанції 400 м.

За підсумками спільної естафети на 100 м здобувачі університету здобули третє місце. До цього забігу долучилися: курсант 2-го курсу факультету №3 Дмитро Любінець, вихованець 2-го курсу факультету №1 Станіслав Стричак і третьокурсники факультету №1 Максим Щурик та Андрій Артимович.

У другий день змагань знову відзначився Владислав Вознякевич, який був першим на дистанції 5 000 м.

Вихованець факультету №1 Артем Гомон посів третю сходинку у забігу на 1000 м серед хлопців. А першокурсниця факультету №3 Марія Бенедицька здобула «бронзу» на цій дистанції серед дівчат.

Вітаємо команду ЛьвДУВС із перемогою! Пишаємося та бажаємо впевненого підкорення нових спортивних вершин!

У ЛьвДУВС завершився тренінг з використання 3D-ска...
У ЛьвДУВС відбувся круглий стіл «Корупційні ризики...

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://www.lvduvs.edu.ua/