By Відділення комунікації on Вівторок, 18 листопада 2025
Category: Інші новини

Вихованці ЛьвДУВС отримали відзнаку на Всеукраїнському конкурсі слідчих дій імені Ганса Гросса

Збірна Львівського державного університету внутрішніх справ увійшла до числа кращих на Всеукраїнському конкурсі слідчих дій імені Ганса Гросса, який цьогоріч відбувався вже втретє. Загалом учасниками цих інтелектуальних змагань стали 29 команд.  

Конкурс спрямований на підвищення обізнаності здобувачів освіти щодо слідчих дій та вдосконалення не лише теоретичних знань, а й практичних навичок з криміналістики.

До складу збірної ЛьвДУВС увійшли курсанти факультету №1 Ростислав Лісник, Федір Полуліх і Ростислав Юрко, а також студенти Навчально-наукового інституту права та правоохоронної діяльності Валерія Афтанасів і Володимир Вергун. А тренером команди виступила викладачка кафедри кримінального процесу та криміналістики Марія Яремчук.

​ Конкурс складався з трьох етапів. Під час першого учасники мали вирішити ситуаційне завдання, за результатами якого журі визначило найсильніших учасників. Збірна ЛьвДУВС успішно пройшла це випробування й увійшла до числа кращих команд, які змагалися у другому турі. Цей етап проходив на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у криміналістичній лабораторії Ганса Гросса.

За підсумками конкурсу вихованці ЛьвДУВС продемонстрували неабияку згуртованість й високий рівень підготовки та одержали нагороду у номінації «Командна робота».