By Відділення комунікації on Понеділок, 02 грудня 2024
Category: Інші новини

Представники ЛьвДУВС продовжують ознайомлюватися з українським та світовим мистецтвом

Цими вихідними працівники та здобувачі вищої освіти університету відвідали Львівську національну оперу.

Разом з іншими глядачами вони мали змогу насолодитися двома чудовими хореографічними мініатюрами – фінальним Гран-па з балету «Пахіта» Людвіга Мінкуса та постановкою «Ніч вальпургії» Шарля Гуно з опери «Фауст».

Витончені танці артистів та магічна атмосфера театру подарували присутнім незабутні враження, захопили чуттєвістю та граційністю.

Крім того, нещодавно у рамках активного дозвілля курсанти випускного курсу факультету №1 завітали до Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького.

Під час екскурсії юнаки та дівчата оглянули мистецькі проєкти, що їх експонують у виставкових залах музею.

Захід відбувся за ініціативи старшого викладача кафедри кримінального права та кримінології Тараса Луцького.