By Відділення комунікації on Субота, 06 грудня 2025
Category: Інші новини

Помічники Святого Миколая: курсанти ЛьвДУВС привезли дарунки для діток

День Святого Миколая - свято, яке дарує радість та усмішки. Для малечі цей день є особливим, сповненим сподівань та віри, що саме сьогодні Святий Чудотворець неодмінно здійснить усі найзаповітніші мрії. 

З нагоди свята курсанти та курсантки факультету №2 Львівського державного університету внутрішніх справ перевтілилися у помічників Святого Миколая. Вони завітали з гостинцями до малюків, яким вкрай потрібні увага і турбота.

Маленькі вихованці Будинку дитини №2, що у Львові, зустріли гостей зі щирими обіймами. Хлопчики та дівчатка неабияк зраділи, отримавши щедрі дарунки від Миколая.

Здобувачам освіти вдалося створити для діток святкову атмосферу й наповнити маленькі серденька світлом любові та надії.