By Відділення комунікації on П'ятниця, 12 липня 2024
Category: Інші новини

Поліцейські Служби освітньої безпеки пройшли перепідготовку у ЛьвДУВС

Близько місяця на базі Львівського державного університету внутрішніх справ тривали курси зі спеціалізації офіцерів Служби освітньої безпеки. Таке навчання проходило у рамках проєкту, що реалізується Національною поліцією України за підтримки Міністерства внутрішніх справ та Міністерства освіти і науки.  

Сьогодні поліцейські СОБ склали комплексний підсумковий іспит й отримали свідоцтва про проходження спеціалізації. Їх вручили очільник університету Роман Благута та перший проректор ЛьвДУВС Тарас Созанський.

​«Нині ми вперше проводимо випуск за спеціалізацією «Служба освітньої безпеки». Дякую вам за активність під час занять і відгуки про навчання. Цей проєкт лише розвивається, проте за ним - майбутнє, адже ми живемо і працюємо заради наших дітей та їхнього захисту», - підкреслив ректор вишу Роман Благута.

Поліцейські СОБ будуть активно взаємодіяти із усіма учасниками освітнього процесу, а також іншими підрозділами Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та службами у справах дітей, аби комплексно, спільними зусиллями забезпечити належний рівень безпеки школярів.

Загалом навчання на базі ЛьвДУВС успішно пройшли майже півтори сотні офіцерів Служби освітньої безпеки з чотирьох областей – Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської.