By Відділення комунікації on Четвер, 11 вересня 2025
Category: Інші новини

Очільник ЛьвДУВС поспілкувався із активною університетською молоддю

У Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулась зустріч ректора вишу Дмитра Швеця із лідерами курсантсько-студентського самоврядування. 

До заходу також доєдналися проректор ЛьвДУВС Сергій Писаревський, помічник ректора університету, ветеран російсько-української війни Богдан Білінський та заступниця керівника відділу соціально-гуманітарної роботи Наталія Коркішко. ​

Очільник ЛьвДУВС подякував хлопцям і дівчатам за те, що не залишаються осторонь та активно долучаються до різноманітних ініціатив — волонтерства, патріотичних заходів, а також благодійних акцій на підтримку українських захисників і захисниць.

«Дякую кожному та кожній із вас за небайдужість, за те, що докладаєте чимало зусиль для розвитку нашого університету. Бажаю вам наполегливості та успіху й переконаний, що усі ваші напрацювання будуть реалізовані», - зазначив Дмитро Швець.

​Зустріч проходила у форматі жвавого діалогу. Курсанти та студенти ділилися думками й висловлювали пропозиції, пропонували на розгляд питання, які найбільше цікавлять здобувачів освіти.

Такі заходи сприяють розвитку лідерства та відповідальності у молоді, підтримці важливих ініціатив, а також формують атмосферу довіри.