Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулись змагання з легкоатлетичного кросу.
На початку події до учасників звернувся ректор вишу полковник поліції Дмитро Швець. Він наголосив на важливості фізичної підготовки майбутніх правоохоронців та підкреслив, що у ЛьвДУВС є всі можливості для розвитку спортивних здібностей молоді.
Очільник університету також побажав командам продемонструвати найкращі результати.
За перемогу з легкоатлетичного кросу боролися збірні 1-3 курсів. До складу кожної команди увійшли 3 хлопців та 2 дівчини.
Кожен з учасників мав здолати дистанцію у 1000 м.
За підсумками змагань «золото» вибороли першокурсники факультету №1. «Срібло» здобули вихованці 2-го курсу факультету №2. А «бронзу» одержали курсанти та курсантки 1-го курсу Навчально-наукового інституту з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.
В особистій першості перемогу отримав Максим Миколайчук, який виступив у складі команди другокурсників факультету №2. «Срібним» призером став його колега Микола Грицик. А третю сходинку посів першокурсник факультету №1 Станіслав Соловей.
Серед дівчат першість здобула Дарина Лесько, вихованка 1-го курсу факультету №1. Друге місце отримала Марина Свиріпа, першокурсниця Навчально-наукового інституту з підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції. А третє - посіла Марія Бенедицька, курсантка 2-го курсу факультету № 2.
Організувала захід кафедра спеціальної фізичної підготовки ЛьвДУВС.
Вітаємо переможців та призерів змагань! Бажаємо наполегливості та успіхів у підкоренні нових спортивних вершин!