• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра фінансів та обліку

Контакти

м. Львів, вул. Кривоноса, 1

ko@lvduvs.edu.ua

Загальна інформація

Кафедра фінансів та обліку Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ була утворена у 2016 році на базі кафедр «Обліку та аудиту» і «Фінансів». Основними завданнями кафедри фінансів та обліку є якісна підготовка кваліфікованих фахівців, що володіють сучасними знаннями з обліку та оподаткування, фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку на основі гармонізації навчального процесу із застосуванням сучасних інформаційних технологій та інноваційних форм і методів організації освітнього процесу, з метою забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці та ефективної взаємодії з суспільством.

Кафедра здійснює підготовку здобувачів освітнього ступеня «бакалавр»  за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та освітнього ступеня «магістр» за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».

Науково-педагогічний склад кафедри забезпечує викладання наступних дисциплін:

  1. ОПП «Фінансова аналітика»  освітній ступінь «бакалавр»:  Аналіз страхової діяльності; Аудит; Банківська аналітика та хеджування; Банківська система; Безпека банку; Бухгалтерський облік; Бюджетна система; Бюджетування діяльності суб`єктів господарювання; Гроші і кредит; Державний фінансовий контроль; Забезпечення надійності інвестиційних проєктів; Звітність підприємств; Інвестиційний аналіз; Інформаційні системи у фінансах; Контролінг; Криптовалюта та віртуальні біржі; Міжнародні фінанси; Поведінкові фінанси; Податкова система; Публічні закупівлі; Страхування; Управлінський облік; Фінанси; Фінанси бюджетного сектору; Фінанси підприємств; Фінансова безпека; Фінансова грамотність; Фінансова інфраструктура; Фінансове моделювання та прогнозування; Фінансовий аналіз; Фінансовий облік; Фінансовий ринок; Фінансові потоки в логістичних системах; Фінансові розслідування.

  2. ОПП «Фінансова розвідка» освітній ступінь «магістр»: «Аудит державних фінансів; Бюджетно-податкова безпека; Експертне дослідження фінансових правопорушень та злочинів; Контроль фінансових потоків; Методологія та організація наукових досліджень; Міжнародні стандарти фінансової розвідки; Національна оцінка ризиків; Організація внутрішньої системи ПВК/ФТ СПФМ; Організація національної системи фінансового моніторингу; Організація фінансового моніторингу в банківських установах; Типологічні дослідження у сфері ПВК/ФТ; Фінансовий менеджмент; Фінансовий моніторинг; Фінансові інновації; Шахрайство на фінансовому ринку.

ОПП
«ФІНАНСОВА АНАЛІТИКА»

072 «Фінанси, банківська справа та страхування» 

бакалавр

ОПП
«ФІНАНСОВА РОЗВІДКА»

072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок»

магістр

Науково-педагогічний склад кафедри фінансів та обліку нараховує 8 викладачів, зокрема: 1 доктор економічних наук, 7 кандидатів економічних наук.

Науково-педагогічні працівники кафедри провадять активну наукову діяльність: публікують монографії, посібники, підручники, наукові статті, беруть участь у міжнародних, всеукраїнських та університетських науково-практичних заходах, проходять стажування в Україні та за кордоном.

Навчальні дисципліни, закріплені за кафедрою, мають належне методичне забезпечення, яке розміщено в електронній бібліотеці університету. Науково-педагогічні працівники кафедри є професійно мобільними та адаптованими до змін у законодавчому, освітньому та економічному середовищі; використовують у навчальному процесі інноваційні педагогічні та сучасні інформаційні технології; постійно працюють над оновленням змісту, форм і методів навчання. Запровадження інноваційних підходів до викладання профільних дисциплін сприяє викладачам у підготовці підручників та навчальних посібників для здобувачів.

Для викладання окремих навчальних дисциплін залучаються провідні спеціалісти-практики. Поєднання висококваліфікованого викладацького колективу з досвідченими практиками має свої переваги, які позначаються не тільки на рівні підготовки, фаховому формуванні спеціалістів, але й на їх особистих якостях, світогляді, розумінні життєвих ситуацій та вихованості. Високий науковий потенціал дозволяє кафедрі забезпечити належний рівень підготовки фахівців для роботи у нових умовах господарювання.

Науково-педагогічні працівники кафедри беруть активну участь в організації видання науково-аналітичного журналу Львівського державного університету внутрішніх справ «Соціально-правові студії» та Наукового вісника Львівського державного університету внутрішніх справ (серія Економічна), а також входять до складу редакційних колегій зазначених наукових видань.  Кафедра є ініціатором проведення наукових заходів з проблем фінансової безпеки держави та суб’єктів господарської діяльності.

Телефон кафедри: (032) 261-09-26


© 2024 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.