• (032) 258-63-25
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кафедра іноземних мов та культури фахового мовлення

Контакти

м. Львів, вул. Замарстинівська, 9

kim@lvduvs.edu.ua

Загальна інформація

Згідно з наказом МВС України від 12.11.2020 № 817 «Про організаційно-штатні зміни в МВС», наказу ЛьвДУВС від 09.12.2020 № 262 «Про введення в дію змін до штату Львівського державного університету внутрішніх справ» кафедра іноземних мов та культури фахового мовлення увійшла до складу факультету № 2 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції (с. Верещиця Яворівського району Львівської області). Відповідно до вимог освітньо-професійних програм здобувачі вищої освіти Львівського державного університету внутрішніх справ повинні набути довершених професійно-комунікативних мовних компетентностей.

Досягнення цієї мети передбачає виконання наступних практичних завдань:

 • формування українськомовної та іншомовної компетенцій, зокрема засвоєння мовного матеріалу (лінгвістичних, соціолінгвістичних, дискурсивних, прагматичних знань);
 • розширення словникового запасу загальновживаної, загальнонаукової, загальнопрофесійної та спеціальної лексики для оволодіння здобувачами вищої освіти мовленням на професійному, побутовому та культурологічному рівнях;
 • формування психолінгвістичної готовності й підвищення мотивації до навчальної та майбутньої професійної діяльності рідною та іноземними мовами.

Щорічно кафедра ініціює видання збірника наукових статей з методики викладання іноземних мов «Актуальні проблеми навчання іноземних мов для спеціальних цілей». Науково-педагогічні працівники беруть участь у міжнародних, всеукраїнських та університетських наукових та науково-практичних конференціях, круглих столах, міжкафедральних семінарах; проходять стажування не лише в закладах вищої освіти регіону, але й за кордоном. Традиційно кращі здобувачі вищої освіти демонструють свої знання та вміння у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а також на щорічній олімпіаді на краще володіння іноземною мовою та вікторині іноземними мовами «Культура і традиції країн, мова яких вивчається».

Функціонує студентсько-курсантський науковий гурток «Vivat Scientia», у якому діють секції українською та іноземними мовами. Підсумком його роботи є щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти українською та іноземними мовами «Право. Комунікація. Суспільство» .

Науково-педагогічні працівникм кафедри провадять наукову, навчально-виховну, методичну та організаційну діяльність, активно долучаються до профорієнтаційної роботи ЛьвДУВС. Зокрема, забезпечується навчальний процес з таких дисциплін:

 • Іноземна мова
 • Ділова іноземна мова
 • Іноземна мова професійного спрямування (англійською, німецькою та французькою мовами)
 • Іноземна мова за професійним спрямуванням
 • Професійна комунікація іноземною мовою
 • Українська мова за професійним спрямуванням
 • Українська мова професійного спрямування
 • Професійне спілкування працівників Національної поліції

© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.