• (032) 258-63-25
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Склад керівних органів

Балинська Ольга Михайлівна

Посада Проректор
Alma mater Львівський державний університет імені Івана Франка
Спеціальність      Журналістика
Науковий ступінь     Доктор юридичних наук
Вчене звання Професор

Коротко про себе

У 1996 р. закінчила факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка. У 2007 р. закінчила юридичний факультет Львівського державного університету внутрішніх справ. У 2007 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Вербальний біхевіоризм у діяльності органів внутрішніх справ: філософсько-правовий аспект» за спеціальністю 12.00.12 – філософія права. У 2011 р. – присвоєно вчене звання доцента. У 2013 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук на тему «Семіотика права як філософсько-правова парадигма» за спеціальністю 12.00.12 – філософія права. У 2016 р. – присвоєно вчене звання професора.
Дійсний член Міжнародної академії інформатики (2018), академік Національної академії наук вищої освіти України (2019).

Голова докторської вченої ради Д 35.725.02 з правом присудження наукового ступеня доктора наук з наукових спеціальностей 12.00.01, 12.00.07, 12.00.09 (2022-2025 рр.)

Офіційний представник і координатор міжнародної освітньо-наукової грантової діяльності Громадської організації «Міжнародна фундація освітян і науковців»; член громадської організації «Українська асоціація представниць правоохоронних органів».

Головний редактор науково-аналітичного журналу «Соціально-правові студії»; член редакційної колегії наукових фахових видань: Науковий вісник Львівського державного університету внутрішніх справ (Спецвипуск)»; «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПРАВОЗНАВСТВА»; наукового журналу «Європейська наука майбутнього та безпека» («European Science of the Future and Security»).

Наукова доробок

Автор та співавтор понад 200 наукових та методичних праць, в тому числі: монографії, підручники, навчальні і навчально-методичні посібники, словники, довідники, наукові статті тощо.

НАУКОВІ ПРОФІЛІ:

ORCID ID
Web of Science
Scopus Author ID
ResearchGate
Google Scholar

Викладає навчальні дисципліни

  • Актуальні проблеми філософії права
  • Методологія сучасного правознавства

© 2023 Львівський державний університет внутрішніх справ

Please publish modules in offcanvas position.