Шаблоны Joomla 3.5


UA

/ Структура / Навчальні підрозділи / Кафедра цивільно-правових дисциплін

Науково-дослідний гурток

Науковий гурток кафедри цивільно-правових дисциплін створений з метою формування у здобувачів вищої освіти первинних систематизованих навиків наукової діяльності та вмінь застосовувати у практичній діяльності досягнення юридичної науки і науково-технічного прогресу.

Основними завданнями наукового гуртка є : забезпечення розширеного засвоєння здобувачами вищої освіти навчального програмного матеріалу та поглиблення знань із дисциплін, що вивчаються; засвоєння здобувачами вищої освіти методології наукового дослідження, розвиток у них наукового мислення і аналітичних здібностей, розширення світогляду та підвищення рівня інтелекту; формування у здобувачів вищої освіти навиків наукової діяльності, а також умінь використовувати теоретичні знання у практичній діяльності; виховання у здобувачів вищої освіти потреби постійно вдосконалювати знання з обраної професії.

Члени наукового гуртка кафедри беруть активну участь у зустрічах з провідними вченими, фахівцями правоохоронних та правозахисних органів; у науково-практичних заходах: семінарах, круглих столах, конференціях регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Гуртківці неодноразово займали призові місця у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт ; були відзначені в конкурсах «Кращий науковець ЛьвДУВС» в номінації Гуртківець; за активну роботу нагороджувалися грамотами, подяками МВС України, міського голови м.Львова; відзначалися обласною премією ім. В. Чорновола.

Науковий гурток кафедри цивільно-правових дисциплін запрошує до співпраці здобувачів вищої освіти юридичного факультету. Додаткову інформацію про діяльність гуртка можна отримати, звернувшись до керівника гуртка, доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, кандидата юридичних наук, доцента Дутко Альони Олександрівни.

Адреса: м. Львів, вул. Замарстинівська, 9.