Шаблоны Joomla 3.5


UA

/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Набір на навчання поліграфологів

Набір на навчання поліграфологів

Львівський державний університет внутрішніх справ проводить навчання поліграфологів за напрямком роботи: “Використання поліграфа при проведенні розслідувань та роботі з кадрами”.

Проводиться набір в групу №2, навчальний курс 29 днів.

Львівський державний університет внутрішніх справ є одним із перших навчальних закладів західного регіону, хто займається підготовкою поліграфологів на базі вищого навчального закладу з отриманням документу про освіту державного зразка.

В освітньому процесі, беруть участь не лише науково-педагогічні працівники університету, а й провідні кваліфіковані спеціалісти України та інших країн, що мають багаторічний практичний досвід роботи у сфері інструментальної та не інструментальної детекціїї.

Після закінчення курсів видається Свідоцтво, а також є можливість отримати сертифікати від провідних спеціалістів інших країн. Курс навчання враховує досвід найвідоміших світових Шкіл по поліграфології та передбачає охоплення всіх основних методик, розроблених за час розвитку «детекції брехні», як представників американської школи так і російських колег, де основну увагу зосереджено саме на американські підходи та стандарти, які підтвердили свою спроможність 100-річним досвідом їх застосування.

За інформацією просимо звертатися за телефоном: (098) 646 20 94, http://truth-expert.com.ua