Шаблоны Joomla 3.5


UA

/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про співпрацю ЛьвДУВС з громадськістю

Інформація про співпрацю ЛьвДУВС з громадськістю

У повсякденній роботі відділ зв’язків з громадськістю Львівського державного університету внутрішніх справ забезпечує оперативне висвітлення у ЗМІ заходів та подій, що відбуваються у закладі вищої освіти.

Основні засоби, які використовують працівники цього підрозділу, – офіційний веб-сайт університету та газета «Юрист». На Інтернет-сторінці ЛьвДУВС та на шпальтах видання постійно висвітлюється інформація про діяльність закладу вищої освіти.

Сторінки університету успішно функціонують у соціальних мережах Facebook, Instagram та Twiter, на каналі YouTube. Кількість підписників на новини безперервно зростає.

Інформація про усі найважливіші заходи, що організовує Львівський державний університет внутрішніх справ, висвітлюється на офіційному сайті. Так, у 2018-2019 навчальному році на веб-сторінці ЛьвДУВС було розміщено 514 матеріалів наукового, міжнародного, спортивного та іншого спрямування. Окрім цього, на сайті Головного управління Національної поліції у Львівській області оприлюднено 21 матеріал про діяльність університету, на телеканалах - 11 телесюжетів, у друкованих виданнях - 73 статті, на сторінках Інтернет-видань – 99 матеріалів.

Двічі на місяць виходить у світ університетська газета «Юрист». Упродовж 2018-2019 н.р. видруковано 19 номерів видання.

З метою популяризації закладу вищої освіти серед молоді та залучення потенційних абітурієнтів створено відеоролики про кожен із факультетів, що здійснюють підготовку фахівців для підрозділів Національної поліції. Окрім цього, підготовлено презентаційне відео «Стань успішним – обирай навчання у ЛьвДУВС». Загалом, протягом 2018-2019 навчального року підготовлено 11 відеоматеріалів, забезпечено їх розміщення на YouTube-каналі ЛьвДУВС, у соціальних мережах та на офіційному веб-сайті університету.

У вестибюлі головного корпусу установлено інформаційний монітор. Щодня відвідувачі мають змогу переглядати найбільш актуальні новини, що відбулися в університеті. На фасаді головного корпусу розміщено електронне табло, на рухомому рядку якого висвітлюється основна довідкова інформація та новини про університет.