UA

/ Публічна інформація / Доступ до публічної інформації / Інформація про доступ до публічної інформації

Інформація про доступ до публічної інформації

Про стан розгляду запитів
на інформацію у ЛьвДУВС
за Ι квартал 2021 року

У Львівському державному університеті внутрішніх справ робота із запитами на інформацію ведеться відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку складання і форм подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Міністерство внутрішніх справ України, та Інструкції про порядок прийому, реєстрації, розгляду запитів на публічну інформацію та відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання та друк документів у системі МВС України, затвердженої наказом МВС України від 27.03.2012 № 245.

Протягом Ι кварталу 2021 року до Львівського державного університету внутрішніх справ надійшло 220 запитів на публічну інформацію (що на 190 одиниць більше порівняно   з минулим роком), з них Укрпоштою – 3 запита, а на електронну пошту університету – 217. Із зазначеної кількості 219 запитів надійшло з інших міністерств, відомств та від органів виконавчої влади та 1 від юридичної особи.

Станом на 30 березня 2021 року опрацьовано та надано відповіді у встановлені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» строки — від 2 до 5 днів на 42 запити, відповідно до ч. 2 ст. 20 того ж закону — до 48 год. на 178 запитів.

Більшість запитів на інформацію надходить з обласних державних адміністрацій. В основному вони пов’язані з інформацією про достовірність виданих дипломів, підтвердженням інформації про навчання та інформації стосовно фінансових питань.