Шаблоны Joomla 3.5


UA

/ Абітурієнту / Вступна кaмпанія / Правила прийому для навчання за кошти фізичних та юридичних осіб

Правила прийому для навчання за кошти фізичних та юридичних осіб

ЦЕНТР ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ, ЗАОЧНОГО ТА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ здійснює підготовку фахівців за кошти юридичних та фізичних осіб освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» за спеціальностями: «Право», «Психологія», «Менеджмент», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування». У центрі навчається близько двох тисяч студентів. Серед них працівники різних галузей народного господарства, службовці, працівники правоохоронних органів.

ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ провадить освітню, наукову та методичну діяльність, забезпечує організацію освітнього процесу, здобуття особами якісної вищої освіти у галузі знань 08 «Право» спеціальності 081 «Право», яка ґрунтується на сучасному рівні знань та наукових досліджень за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр».

Вища освіта, здобута на факультеті дає можливість працевлаштуватися органах державної влади та місцевого самоврядування, судах, прокуратурі, нотаріаті, Службі безпеки України, Національній поліції, Державній прикордонній службі України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій, Національній гвардії України, Державній міграційній службі України, територіальних управліннях юстиції, відділах державної реєстрації актів цивільного стану, управліннях та відділах державної виконавчої служби, територіальних органах Державної фіскальної служби, митниці, в юридичних відділах підприємств, установ та організацій, на посадах – адвоката, прокурора, судді, нотаріуса, слідчого, помічника судді, помічника нотаріуса, секретаря судового засідання, державного та приватного виконавця, спеціаліста органу державної влади та органу місцевого самоврядування, юрисконсульта тощо.

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ  здійснює підготовку фахівців за кошти юридичних та фізичних осіб освітніх ступенів «бакалавр» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 053 «Психологія», «магістр» галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», спеціальності 053 «Психологія». Випускник може працювати: практичним психологом в закладах освіти, практичним психологом на підприємстві, практичним психологом в органах державної влади та управління, психологом-консультантом в центрах реабілітації, лікарнях, психолого-соціальних центрах, наркологічних службах, тренінгових компаніях, рекрутингових агентствах, приватних фірмах. 

ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ ТА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ Здобувачі вищої освіти факультету мають можливість навчитися:

  • як управляти фінансовими потоками;
  • як створити надійну систему економічної безпеки підприємства, регіону, держави;
  • як протидіяти економічній злочинності.

Економічна освіта, здобута на факультеті – це гарантія успішного працевлаштування у бізнес структурах, органах державного управління та правоохоронних органах економічного спрямування.