UA

Басиста Ірина Володимирівна

професор кафедри кафедри адміністративного права та адміністративного процесу, доктор юридичних наук, професор

Коротко про себе

Закінчила Національну академію внутрішніх справ України у 2001 році. Кандидат юридичних наук (2006), доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики (2010), доктор юридичних наук (2014), професор кафедри кримінально-правових дисциплін та оперативно-розшукової діяльності (2016). Є автором та співавтором 308 наукових та навчально-методичних праць. Монографії: 9 (з них: 2 – розділи у монографіях); посібники: 38 (з них 3 з грифом МОН, 8 – з грифом МВС, 1- мультимедійний); науково-методична література: 39 (науково-методичні та практичні рекомендації, типові програми з грифом МВС); наукові статті: 95; опубліковані тези: 110; доповіді без видання збірника – 17.

Сфера наукових інтересів
  • проблеми кримінального процесу та криміналістики, ОРД, адміністративно-правової відповідальності