Воробель Уляна Богданівна

Посада Викладач кафедри
Спеціальність      Правознавство

Коротко про себе

Освіта вища: у 2007 році з відзнакою закінчила магістратуру юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. У 2017−2018 р. взяла участь у Стипендіальній програмі ім. Лейна Кіркланда (The Lane Kirkland Scholarship Program), в ході якої реалізувала науковий проект «Zawarcie i zatwierdzenie ugody mediacyjnej w sprawach cywilnych» в Університеті ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща) та отримала диплом з відзнакою.

Працює над написанням кандидатської дисертації на тему: «Закінчення провадження без ухвалення рішення суду в цивільному судочинстві» (наукова спеціальність: 12.00.03 – цивільне право, цивільний процес, сімейне право, міжнародне приватне право).

Науковий доробок

Є автором та співавтором понад 50 наукових та навчально-методичних праць, учасником понад 20 науково-практичних заходів (конгресів, симпозіумів, тренінгів та конференцій), що відбулися закордоном.

Сфера наукових інтересів

• Передумови та умови реалізації права на звернення до суду
  • Інститут закриття провадження у справі
  • Інститут залишення заяви без розгляду