Грабар Наталія Михайлівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

Освіта вища: у 2003 р. закінчила з відзнакою Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України, а в 2007 р.- ад’юнктуру Львівського юридичного інституту МВС України. У 2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Адміністративно-правове забезпечення статусу біженців в Україні» (спеціальність: 12.00.07- адміністративне право і процес, фінансове право; інформаційне право). 25 березня 2011 року отримано Certification of supplemtnt to diploma ДК № 044813. Вчене звання доцента присвоєне у 2013 році.

Науковий доробок

Є автором монографії «Адміністративно-правовий статус біженців в Україні» (2008р) та співавтором навчальних посібників та підручників: «Цивільне право України в схемах»(2010р.) (у співавторстві), «Цивільне право України» навчальний посібник (2011р.) (у співавторстві), Цивільний процес України: підручник (у співавторстві) (2013р.), Цивільне право України: підручник у 2-х томах (з грифом МОН, у співавторстві) (2014р.), , Цивільний процес України: підручник (у співавторстві) (2016р.), Трудове право: навчальний посібник, 2017 р. (у співавторстві). Приймає участь у науково-практичних заходах.

Сфера наукових інтересів

• Цивільне судочинство