Романів Христина Богданівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

Освіта вища: 2012 р. закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка. У 2014 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: "Детермінанти позитивної правової відповідальності людини: філософсько-правовий вимір" (спеціальність: 12.00.12 – філософія права). У 2016 році закінчила з відзнакою Львівський національний університет імені Івана Франка та здобула ступінь магістра за спеціальністю «Журналістика». Вчене звання доцента присвоєне у 2021 р.

Науковий доробок

Автор більше 50 наукових праць, зокрема, 2 монографій (у співавторстві) та 1 навчального посібника (у співавторрстві).

Сфера наукових інтересів

• Римське приватне право