Романцова Світлана Василівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Наукове звання Доцент

Коротко про себе

У 2002 році закінчила Львівський інститут внутрішніх справ при НАВС України, а у 2017 році закінчила  аспірантуру Львівського державного університету внутрішніх справ та захистила дисертацію на тему «Запобігання сексуальному насильству щодо дітей в Україні» за спеціальністю 12.00.08 кримінальне право, кримінально-виконавче право; кримінологія. У 2020 році закінчила магістратуру Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки», тренер з гендерно орієнованого бюджетування. На кафедрі кримінально-правових дисциплін працює з 2014 року.

Науковий доробок

Автор понад 80 наукових праць, в тому числі опублікованих у міжнародних фахових виданнях

Сфера наукових інтересів

• Захист дітей від сексуального насильства