Дільна Зоряна Федорівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Наукове звання Доцент

Коротко про себе

У 2009 році закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Працювала в Головному управлінні юстиції у Львівській області. Протягом 2010-2013 років навчалась в аспірантурі юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. У 2015 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Виконання судових рішень у кримінальному провадженні: теоретичний та прикладний аспекти».

Науковий доробок

Автор понад 40 наукових праць, в тому числі монографії на тему «Виконання судових рішень у кримінальному провадженні: теоретичний та практичний аспекти». Одна з авторів підручника «Організаційно-правові основи запобігання тероризму».

Сфера наукових інтересів

• Стадія виконання судових рішень в кримінальному провадженні
  • Процесуальний статус осіб в кримінальному провадженні
  • Психологія слідчих (розшукових) дій, психологія судової діяльності та суду присяжних, психологія слідчої та прокурорської діяльності