Горпинюк Оксана Петрівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

У 2008 році закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ. З 2008 року працює викладачем у Львівському державному університеті внутрішніх справ. У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Кримінально-правова охорона інформаційного аспекту приватності в Україні».

Науковий доробок

Автор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, в тому числі монографії "Інформаційна приватність та її захист від злочинних посягань в Україні" та навчально-методичного посібника «Застосування стандартів Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод у кримінальних провадженнях в Україні»

Сфера наукових інтересів

• Кримінально-правова охорона особистих прав і свобод особи