Мокрицька Наталія Петрівна

Науковий ступінь        Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

Закінчила юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. На кафедрі працює з 2012 року. У 2012 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Реалізація права на працю за трудовим договором» (спеціальність 12.00.05). Вчене звання доцента присвоєно у 2019 р.

Одержала сертифікат про володіння англійською мовою, відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні В2).

Науковий доробок

Автор навчальних посібників «Проблеми права соціального захисту» та «Право соціального забезпечення». У науковому доробку є понад 140 наукових та навчально-методичних праць.

Google Scholar

Викладає навчальні дисципліни