Фінів Ольга Ярославівна

Спеціальність Романо-германської філології. Психологія
Науковий ступінь   Кандидат психологічних наук

Коротко про себе

У 2010 році закінчила ДДПУ імені Івана Франка з відзнакою (факультет романо-германської філології та факультет психології). З 2013 року – кандидат психологічних наук за спеціальністю: 19.00.01 - загальна психологія, історія психології. Тема дисертації: «Психологічний захист у структурі самоприйняття особистості». Сертифікована спеціалістка з проблем інтеграції та соціалізації дітей з особливими потребами, аутизму, депривації, зокрема сертифікати повного навчального курсу з підготовки фахівців для роботи з  дітьми  з порушеннями розвитку, «Фахівець для роботи з дітьми з порушенням розвитку (аутизм)» (2012); «Тренер-практик баламетричних систем» (2013); «Проблеми та досягнення у сфері аутизму в світі та Україні» (2015); «Організація інклюзивного навчання дітей з нейрофізіологічними порушеннями: фетальний алкогольний синдром (ФАС): діагностика, нейроповедінкові аспекти, програми» (2018); «Нейропсихологічний підхід до роботи з дітьми з порушеннями в розвитку. Використання Програми GoFAR в умовах загальноосвітнього навчального закладу» (2018); «Міждисциплінарний супровід дітей групи ризику: міжнародний досвід» (2019); «Прикладні психотехнології активізації особистісного ресурсу» (2020);  «Поведінковий аналіз (АВА) в контексті надання психологічної допомоги дітям з ускладненою психогенезою» (2020).

Науковий доробок

Авторка 80 наукових праць, серед яких одноосібна монографія та 4 розділи в колективних монографіях, 16 статей у спеціалізованих фахових виданнях, 10 зарубіжних публікацій (Білорусь, Польща, Іспанія, Німеччина, Туреччина, США, Канада).

Сфера наукових інтересів

• Феноменологія самоприйняття, психозахисне самоприйняття особистості
  • Арттерапевтичні техніки психологічної допомоги
  • Психологія творчості