Христук Оксана Леонідівна

Науковий ступінь   Кандидат психологічних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

Закінчила Львівський національний університет імені І. Франка у 1999 році за спеціальністю «психолог – дослідник, викладач». У 2005 році закінчила аспірантуру Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України за спеціальністю «вікова та педагогічна психологія». У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічні особливості установки учнів молодшого та раннього підліткового віку на вживання алкоголю». В університеті працює з 2005 року, з 2009 року – на посаді доцента кафедри. Досвід практичної, наукової та педагогічної роботи більше 17 років. У 2014 році отримала вчене звання доцента. Видала навчально-методичний посібник «Психологія девіантної поведінки» та практичний посібник у співавторстві «Психологія розвитку, зміни і кар’єри особистості». Психолог-волонтер Кризової психологічної служби м.Львова.Психолог відділення психологічної реабілітації ВМКЦ ЗР (2014-2019). Практичний психолог і психотерапевт за напрямком когнітивно-поведінкової психотерапії.

Науковий доробок

Автор більше 70  наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів

• Проблеми розвитку та саморозвитку особистості
  • Проблеми вікової психології
  • Девіантна поведінка особистості