Бориславський Ростислав Андрійович

Спеціальність Правознавство
Науковий ступінь   Доктор філософії

Коротко про себе

У 2015 р. закінчив з відзнакою юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, за спеціальністю «Правознавство» і отримав кваліфікацію магістр права.

З червня 2015 р. по грудень 2021 р. працював на посаді секретаря судового засідання Галицького районного суду м.Львова,  Апеляційного суду Львівської області, Львівського апеляційного суду.

Навчався у аспірантурі Львівського державного університету внутрішніх справ, після закінчення якої у квітні 2021 р. захистив дисертацію та здобув науковий ступінь доктора філософії у галузі права. Тема дисертації: «Диференціація кримінальної відповідальності за знищення або пошкодження майна за кримінальним правом України».

У Львівському державному університеті внутрішніх справ працює з серпня 2022 року.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів