Легка Андріана Іванівна

Посада Викладач кафедри
Alma mater Львівський державний університет внутрішніх справ
Спеціальність Практична психологія

Коротко про себе

У 2011 році  закінчила Львівський державний університет внутрішніх справ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Практична психологія» та здобула кваліфікацію магістра з практичної психології, викладача психології ВНЗ. З 2011 року працюю викладачем кафедри.

У 2018-2019 р. прийняла участь у арт-терапевтичних тренінгах «Архетипи і маски» та «Маскотерапія». Отримано сертифікати ГО ПДП «Знайди себе».

У 2019 році пройшла навчання у арт-терапевтичному проекті «Використання піскової терапії у роботі практичного психолога та соціального педагога». Отримано сертифікат.

У 2020 році закінчила навчально-терапевтичний проект «Використання арт-терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога» та отримала державний сертифікат Міністерства освіти та науки України, Академії педагогічних наук України, Українського Науково-Методичного центру практичної психології та соціальної роботи та опанувала техніки арт-терапії та спеціалізацію арт-тренера.

Науковий доробок

Автор 7 наукових праць.

Сфера наукових інтересів

• Психологія особистості