Калька Наталія Миколаївна

Alma mater Львівський національний універистет імені Івана Франка
Спеціальність Психологія

Коротко про себе

У 2001 р. закінчила Львівський національний універистет імені І.Франка філософський факультет, спеціальність «Психологія».

З 2008 р. працює у Львіському державному університеті внутрішніх справ.

2002 р. – навчання в рамках програми «Рівний - рівному» (м. Львів);

Травень 2006 р. – навчання для тренерів в рамках проекту ЄС «Вдосконалення міжгалузевих підходів у профілактиці ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі » (м. Херсон);

Червень 2006 р. – навчання  тренерів для тренерів в рамках проекту ЄС «Вдосконалення міжгалузевих підходів у профілактиці ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі » (м. Ялта).

Листопад 2012 р.  навчання для практикуючих психологів «Використання метафоричних карт в роботі практичного психолога» (м. Львів);

Жовтень 2014 р – навчання для психологів «Використання асоціативно-метафоричних карт у психологічному консультуванні»

У 2016 р. пройшла навчання «Використання поліграфа при проведенні розслідувань та роботі з кадрами» та отримала свідоцтво.

У 2017 р. пройшла навчаня «Використання асоціативно-метафоричних карт у психологічному консультуванні».

У 2018 р. закінчила навчально-терапевтичний курс «Використання арт-тетерапії  у роботі практичного психолога та соціального педагога» та отримала сертифікат.

У 2020 р. пройшла навчання «Музикотекотерапія. Вступний курс» та отримала  посвідчення.

У 2022 р. пройшла підвищення кваліфікації «Психологічна підготовка та дії цивільного населення у воєнних умовах» та отримала сертифікат.

У 2023 р. пройшла навчання «Психодинамічна діагностика. проективні методи в роботі психолога» та отримала сертифікат.

У 2023 р. пройшла навчання «Подолання стресу: метод арт-терапії» «Overcoming stress: the method of art therapy» обсяг (Сертифікат).

У 2023 р. пройшла підвищення кваліфікації «Бібліотерапія як напрям арттерапї у психологічній та педагогічній практиці». (Сертифікат).

Науково-педагогічний стаж – 21 рік.

Науковий доробок

Авторка близько 70 наукових праць, серед яких навчальні, навчально-методичні посібники, колективні монографії, а саме «Профілактика та подолання синдрому хронічної втоми у працівників ОВС» (2015 р.), «Детекція брехні у спілкуванні: соціально-психологічний аспект», (співавтори: Цивінська М.В., Зубач І. М.), «Практикум з арт-терапії» Ч.1 (співавтор: Ковальчук З.), (2020 р.), «Практикум з арт-терапії» Ч.2 (співавтор: Ковальчук З., Одинцова Г.Ю.) (2021 р.) , «Психологія особистості: у презентаціях, схемах і таблицях»  (2022 р.), «Арттерапія і війна: контексти і досвід практичної роботи (2023 р.)

Дисципліни, які викладає:

• Психологія особистості
  • Практикум з психології особистості
  • Основи арттерапії
  • Практикум з психокорекції

Сфера наукових інтересів

• Неінструментальна та інструментальна детекція брехні
  • Психологія профайлингу
  • Психологія символу та метафори
  • Арттерапія в психодіагностиці, психоконсультуванні та психокорекції
  • Психологія жіночності та сексуальності