Татарин Ігор Іванович

Посада Старший викладач кафедри
Alma mater Львівський державний університет внутрішніх справ
Спеціальність Правознавство
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук

Коротко про себе

У 2009 році закінчив магістратуру Львівського державного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство». У січні 2016 року успішно захистив дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; ОРД, на тему: «Забезпечення відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної злочином, за допомогою оперативно-розшукової діяльності». Перебував на посадах о/у СКР Жидачівського РВ та слідчого СВ Стрийського МВ ГУ МВС України у Львівській області. Свою викладацьку діяльність в університеті розпочав у жовтні 2013 року. В займаній посаді з жовтня 2016 року.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів