Дуфенюк Оксана Михайлівна

Науковий ступінь Кандидат юридичних наук
Вчене звання вання Доцент

Коротко про себе

Підполковник міліції у відставці. У 2003 р. з відзнакою закінчила ЛІВС при НАВС України.  Працювала оперуповноваженим ВКМСН та слідчим СВ Личаківського РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області. У 2007 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук, а в 2013 р. Рішенням Атестаційної колегії присвоєно вчене звання доцента кафедри кримінального процесу та криміналістики. Забезпечує викладання навчальних дисциплін «Криміналістика», «Судові експертизи», «Особливості розслідування окремих видів злочинів», «Судова медицина та психіатрія».
У 2016−2017 р. взяла участь у Стипендіальній програмі ім. Лейна Кіркланда (The Lane Kirkland Scholarship Program), в ході якої реалізувала науковий проект «Ekspertyza w postępowaniu karnym według ustawodawstwa Ukrainy i Polski: badanie porównawcze» в Університеті ім. Адама Міцкевича (м. Познань, Республіка Польща) та отримала диплом з відзнакою.

Науковий доробок

Є автором та співавтором понад 110 наукових та навчально-методичних праць, учасником понад 30 науково-практичних заходів (конгресів, симпозіумів, тренінгів та конференцій), що відбулися закордоном.

GoogleScholar

Список вибраних останніх праць

1. Дуфенюк О. Експертиза у кримінальному провадженні за законодавством України та Польщі: порівняльне дослідження: монографія. Львів: ЛьвДУВС, 2018. 272 с.
  2. Dufeniuk O. Ocena dowodu z opinii biegłego w polskim procesie karnym z punktu widzenia ukraińskiej badaczki. VISEGRAD JOURNAL ON HUMAN RIGHTS. 2018. 1 (volume 2). Р.51−57. URL: http://www.vjhr.sk/ukr/
  3. Dufeniuk O. Normatywno-prawna regulacja uczestnictwa biegłego w postępowaniu karnym Ukrainy i Polski: badanie porównawcze. Science Review. 2017. 7(7) December. Vol.6. S. 5−10. URL:http://archive.ws-conference.com/poland/poland2018/
  4. HrehorowiczM., Dufeniuk O. Podstawyprawneiwarunkiprzeprowadzeniaekspertyzypoligraficznejwpolskiejiukraińskiejprocedurzekarnejkryminalistyce. Analizaporównawcza. Криміналістика та судова експертологія: наука, навчання, практика: матеріали 14 Міжнародного конгресу криміналістів, м. Одеса, 13-15 вересня 2018 р. – Одеса: ЛКТ (у співав.).
  5. Дуфенюк О.М. Досвід Польщі стосовно участі судового експерта у кримінальному провадженні. Вісник ЛьвДУВС. Серія юрид. 2018. № 1. С. 298−306.
  6. Дуфенюк О.М., МаркоО.І. Інноваційні технології 3D сканування у криміналістичній діяльності. Порівняльно-аналітичне право. 2015. № 4. URL: http://www.pap.in.ua. (у співав.).
  7. Особливості розслідування незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів: методичні рекомендації / В.В. Бурлака, О.О. Крюков, В.В. Невгад та ін. Львів: ЛьвДУВС: ГСУ НП України, 2018. 80 с. (у співав.).
  8. Докази і доказування у кримінальному процесі: навчальний посібник. Львів: ЛьвДУВС, 2017. 281 с. (у співав.).
  9. Криміналістика: підручник / Р.І. Благута, О.І. Гарасимів, О.М. Дуфенюк та ін.; за заг ред. Є.В. Пряхіна. – 3-тє вид., переробл. та допов. Львів: ЛьвДУВС, 2016. 948 с. (у співав.).
  10. Застосування інтерактивних методів навчання при проведенні практичних занять з навчальної дисципліни «Криміналістики». Львів: ЛьвДУВС, 2016. 123 с. (у співав.).

Сфера наукових інтересів

• Судова експертологія