Коваленко Володимир Панасович

Посада Доцент кафедри
Alma mater Львівський державний університет внутрішніх справ
Спеціальність Кримінальне право та кримінологія; Кримінально-виконавче право
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук

Коротко про себе

У 1984 році закінчив навчання на юридичному факультеті Львівського державного університету внутрішніх справ. Працював на посадах слідчого, заступника прокурора району, прокурора району, начальника відділу та заступника прокурора області прокуратури Львівської області. У 2000 році перевівся у ЛІВС при НАВС, де працював на посадах ст викладача кафедри кримінального права та кримінології, заступника декана юридичного факультету, доцента кафедри кримінально-правових дисциплін. У 2011 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук. Автор та співавтор близько 30 наукових та навчально-методичних праць.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів