Авраменко Олексій Володимирович

Посада Доцент кафедри
Alma mater Львівський інститут внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України
Спеціальність Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче
Науковий ступінь Кандидат юридичних наук
Вчене звання Доцент

Коротко про себе

У 1996 році закінчив навчання у Львівському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України. Працював на посадах слідчого та старшого слідчого СВ Личаківського РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області. З 2001 року працює у Львівському державному університеті внутрішніх справ. Працював на посадах викладача, заступника начальника кафедри кримінального права та кримінології, начальника відділу організації наукової роботи, декана факультету №1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. У 2008 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук. В 2011 році здобув вчене звання доцента кафедри кримінального права і кримінології. З січня 2021 року працює на посаді доцента кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ЛьвДУВС. Автор та співавтор понад 70 наукових та навчально-методичних праць.

Науковий доробок

Сфера наукових інтересів