Ревак Ірина Олександрівна

Науковий ступінь Доктор економічних наук
Вчене звання Професор

Коротко про себе

Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю «Фінанси і кредит». У 2002 році захистила кандидатську дисертацію, у 2005 році присвоєно вчене звання доцент.
У 2017 році захистила докторську дисертацію на тему «Інтелектуальний потенціал у системі економічної безпеки України» за спеціальностями 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» та 21.04.01 «Економічна безпека держави».
Науково-педагогічний стаж – 20 років. У ЛьвДУВС працює з 2003 року.

Науковий доробок

Автор чотирьох Свідоцтв про реєстрацію авторського права на науковий твір; автор та співавтор близько 200 наукових та навчально-методичних праць, з яких 13 монографій, 9 навчальних посібників, 1 підручник, 2 навчально-методичних рекомендацій; 65 статей у наукових фахових виданнях України та інших держав, які включені до міжнародних наукометричних баз; активний учасник науково-практичних заходів.
Заступник голови спеціалізованої вченої ради Д 35.725.04 у ЛьвДУВС, член спеціалізованої вченої ради Д 35.051.01 у Львівському національному університеті імені Івана Франка; заступник головного редактора науково-аналітичного журналу «Соціально-правові студії», що входить до категорії Б; упорядник низки наукових та навчально-методичних праць.

Сфера наукових інтересів

• Інтелектуальна безпека України
  • Інтелектуальний потенціал в системі економічної безпеки держави
  • Економічна безпека страхових компаній