Шаблоны Joomla 3.5


UA

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичного семінару «Фінансова розвідка в Україні», який відбудеться 25 листопада 2021 року у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Напрями роботи семінару:

 1. Фінансова розвідка у забезпеченні економічної безпеки держави.
 2. Міжнародне співробітництво у сфері фінансового моніторингу.
 3. Антилегалізаційна діяльність фінансових посередників.
 4. Правовий вимір фінансових розслідувань в Україні.
 5. Зацікавлені сторони та їх взаємодія у процесі фінансової розвідки.

До участі у роботі семінару запрошуються науковці і практики, зацікавлені в обговоренні запропонованої проблематики.

Семінар проходитиме у залі Наукового товариства Львівського державного університету внутрішніх справ (79007 м. Львів, вул. Городоцька, 26).

У випадку запровадження карантинних обмежень семінар відбудеться у дистанційному форматі на базі платформи Zoom. Ідентифікатор та код доступу будуть розміщені на сайті університету

Для участі у роботі семінару необхідно до 15 листопада 2021 року надіслати на електронну адресу організаторів конференції This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

1)    заявку за наданою формою;

2)    текст тез доповіді, оформлений за вказаними вимогами;

3)    копію документа про сплату організаційного внеску.

Детальна інформація та заявка на участь за посиланням

Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні круглого столу «Соціальні, економічні та психологічні аспекти діяльності Національної поліції України», який відбудеться у Львівському державному університеті внутрішніх справ 18 листопада 2021 року.

 Напрями роботи круглого столу:

 1. Забезпечення економічної безпеки держави правоохоронними органами України.
 2. Формування стресостійкості поліцейських в умовах професійної діяльності.
 3. Толерантність та недискримінація в роботі правоохоронних органів.
 4. Кризова комунікація у сфері функціонування поліції.
 5. Ювенальна психологія та педагогічні аспекти в діяльності поліції.
 6. Професійно-психологічна підготовка працівників правоохоронних органів.

 До участі у засіданні круглого столу запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, працівники практичних підрозділів Національної поліції та МВС України, фахівці державних і недержавних установ та організацій, які займаються зазначеною проблематикою, ад’юнкти (аспіранти), здобувачі вищої освіти.

Заявку на участь у науково-практичному заході, просимо до 12 листопада 2021 року подати на кафедру соціально-гуманітарної підготовки факультету № 3 Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Львівського державного університету внутрішніх справ за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Е-mail: кThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Місце проведення круглого столу: м. Львів, вул. Городоцька, 26. Початок роботи: 15.00 год.

Детальна інформація про захід та заявка на участь за посиланням

Доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС Ігор Гнип з профорієнтаційним візитом побував у ліцеї № 25 Івано-Франківської міської ради.

2

Старшокласники дізналися про особливості вступної кампанії, зокрема, на факультети, що здійснюють підготовку майбутніх працівників поліції.

1

Ігор Гнип розповів присутнім, за якими освітньо-професійними програмами можна навчатися у ЛьвДУВС. Він також описав спортивні секції та гуртки, що діють у виші.

Насамкінець учні отримали інформаційні буклети про університет та почули відповіді на питання, які їх цікавили.

У Львівському державному університеті внутрішніх справ розпочався черговий етап проєкту міжнародної технічної допомоги «Розбудова тренінгових спроможностей Міністерства внутрішніх справ України з психологічного супроводу в екстремальних ситуаціях». 

1

Захід відбувається за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні і призначений для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти системи МВС. 

 

Під час відкриття тренінгу із вітальним словом до учасників звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута. «Науково-педагогічні працівники нашого університету ніколи не залишалися осторонь питання надання психологічної допомоги тим категоріям, які найбільше цього потребують, зокрема, учасникам війни на Сході. Тому проведення таких навчань є надзвичайно важливим та потрібним», ­– підкреслив очільник вишу.

6

До слова також було запрошено Національного менеджера проєктів, Координатора проєктів ОБСЄ в Україні Сергія Гриненка.

7

«Метою проєкту, який ми реалізовуємо вже другий рік поспіль, є впровадження навчального курсу з надання психологічної допомоги у надзвичайних ситуаціях. Відпрацювавши його із представниками практичних підрозділів, наразі пропонуємо цю програму для науково-педагогічних працівників вишів системи МВС», – відзначив Сергій Гриненко.

8

Після цього до присутніх звернулася Ніна Лигун, начальниця відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу Міністерства внутрішніх справ України. «Збереження психічного та фізичного здоров’я українців є надзвичайно важливим, зважаючи на виклики нашого часу. Проведення таких тренінгів – це вагомий вклад у розвиток психологічної науки. Раніше ми вже проводили таке навчання у Маріуполі і отримали схвальні відгуки. Тож сподіваюся, що й цього разу наші тренери зможуть допомогти впровадити нові знання й навички у вашу професійну діяльність», – зауважила Ніна Лигун.

9

Насамкінець до слова було запрошено тренерів Людмилу Царенко та Марину Маліновську, експерток ОБСЄ із питань психологічної реабілітації.

10

«Матиму честь показати вам, як працює метод травмафокусу, що допомагає людині позбутися критичних наслідків стресу», – зазначила Людмила Царенко.

11

«Методи, що будуть презентовані під час тренінгу, є апробованими у реальних екстремальних ситуаціях. Зокрема, у зоні бойових дій», – додала Марина Маліновська.
Надалі представники закладів вищої освіти зі Львова, Києва та Одеси впродовж чотирьох днів навчатимуться сучасним технікам роботи з психотравмами, стресом та його наслідками.

12

Участь у тренінгу допоможе науково-педагогічним працівникам опанувати новітні напрями психологічної реабілітації осіб, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та тих, хто пережив інші психотравмуючі події, аби згодом передати отримані знання і навички здобувачам вищої освіти.До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся тематичний тренінг.

1

Курсанти 4-го курсу факультету №1 розглянули основні поняття, положення та практичні аспекти виявлення й розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.

Завідувачка відділення актуалізації навчання та практичної підготовки вишу Олександра Захарова розповіла вихованцям ЛьвДУВС про Національний механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у цій сфері.

4

Крім цього, під час тренінгу здобувачі відпрацювали навички щодо тактичних особливостей проведення окремих слідчих (розшукових) дій.

5

Олександра Захарова наголосила курсантам, що за даними представництва міжнародної організації з міграції, починаючи з 1991 року, від торгівлі людьми постраждали 260 000 українців.

6

Завідувачка відділення навела учасникам тренінгу невтішну статистику. Вона відзначила, що 50% постраждалих осіб – це молодь, віком до 35 років; 80% - мають вищу або технічну освіту, а вік наймолодшої і найстаршої постраждалої особи від торгівлі людьми – 3 та 83 роки.

7

«Тож потрапити у тенета сучасного рабства може будь-хто, незалежно від соціального статусу, освіти, статі чи віку», - насамкінець підкреслила Олександра Захарова.

Відзначимо, що Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Чемпіонат ФСТ «Динамо» України з легкої атлетики (кросу) відбувався за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021». Спортивна подія проходила у місті Одесі.

 1

Учасниками змагань стали 12 команд закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України та Національної гвардії України.

 2

Львівський державний університет внутрішніх справ на заході представляли курсанти Василь Корпан, Володимир Коркішко, Олександр Чопик, Семен Тоганчин, Станіслав Пась та Надія Гендерук.

 3

Спортсмени змагалися на дистанціях 1 км, 3 км та 5 км.

 4

Готував курсантів до змагань викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 Тарас Мороз.

Сьогодні курсанти-першокурсники Львівського державного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника Національної поліції. На вірність українському народові присягнули 349 юнаків та дівчат. Захід було приурочено до Дня захисників і захисниць України. Урочистості відбувалися у навчально-тренувальному відділі «Верещиця».

1

Почесне право виголосити слова Присяги надали першокурснику Василю Брунцю.

1

Курсанти присягли із гідністю нести звання поліцейського та сумлінно виконувати службові обов'язки, дотримуватися Конституції та законів України, поважати та охороняти права і свободи людини.

Після прийняття Присяги першокурсникам урочисто вручили спеціальні жетони поліцейського.

Під супровід оркестру керівництво університету, курсанти-першокурсники та гості свята виконали Державний Гімн України.
Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять військових, правоохоронців та добровольців, які полягли, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

1

Заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий привітав першокурсників із прийняттям Присяги. «Це історичний день не лише для вас і ваших сімей, а й для нашої держави загалом. Присяга ― це, насамперед, моральне зобов’язання щоденно дбати про інтереси українського народу та України шляхом зміцнення законності та правопорядку, безпеки та справедливості, утвердження верховенства права та розбудови демократії. Переконаний, що ви обрали професію працівника поліції передовсім за покликом серця», - підкреслив він.

1

За дорученням Міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий урочисто вручив нагороди МВС України працівникам університету.

1

Із вітальним словом до першокурсників також звернувся ректор ЛьвДУВС Роман Благута. «Кожен громадянин України, який вступає на службу до Національної поліції, особисто складає Присягу. У цих простих, але повних глибокого змісту словах сконцентровані усі вимоги, на яких базується служба у Національній поліції України. Адже немає вищого обов’язку, ніж служити Батьківщині», - зазначив очільник вишу.

18

Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександр Шляховський наголосив, що не сумнівається у новому поколінні правоохоронців: «На очах батьків, друзів, рідних та близьких кожен із вас сьогодні бере відповідальність за життя та здоров’я наших громадян, за безпеку нашої країни. Дивлячись на вас, розумію, що у нашого покоління є достойна заміна».

1

На легку та щасливу службу курсантів благословив настоятель каплиці Покрови Пресвятої Богородиці Львівського державного університету внутрішніх справ протоієрей Іван Ревуцький.

1

Насамкінець пролунало музичне вітання від курсантів вишу Артема Фіало, Юрія Сочина та Віталія Кровіцького.

1

Завершились заходи урочистим маршем першокурсників.

Сьогодні на площі біля пам’ятника Івану Франку правоохоронці Львівщини влаштували виставку спеціальної техніки, яку використовують для виконання службових обов’язків. Подія була приурочена Дню захисників та захисниць України.

 1

Усі бажаючі мали змогу побачити поліцейську техніку, приміряти екіпірування та посидіти у службовому автомобілі. Крім цього, мешканці та гості міста почули багато цікавого про роботу спецпризначенців, вибухотехніків, кінологів, прикордонників та працівників інших правоохоронних структур.

 2

До участі у заході долучилися і представники Львівського державного університету внутрішніх справ. Керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович спільно з курсантами вишу розповіли присутнім про освітні можливості ЛьвДУВС.

 3

Вихованці університету поділилися з відвідувачами виставки враженнями від навчання, розповіли про спортивні секції та гуртки, що діють у виші та дозвілля здобувачів.

 4

Роман Янович ознайомив із правилами прийому до університету, зокрема, на факультети, де навчаються курсанти. Керівник відділу зауважив, що у ЛьвДУВС цього навчального року здійснювався набір за новою унікальною освітньою програмою - «Правоохоронні інформаційні системи». Після отримання дипломів випускники цього напрямку зможуть працювати в органах Національної поліції, територіальних підрозділах Сервісної служби, Державної міграційної служби чи ІТ-компанії.

Представники вишу також роздавали присутнім інформаційні буклети про ЛьвДУВС та відповідали на усі запитання відвідувачів.

Щороку 14 жовтня відзначають День захисників і захисниць України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Це потрійне свято уособлює мужність, самовідданість, обов'язок та честь. І саме сьогодні ми вшановуємо всіх воїнів, які захищають суверенітет та незалежність нашої держави.

4

Ми повинні завжди пам’ятати про героїв, які стоять на варті миру та оберігають наш спокій.

Дякую нашим захисникам та захисницям за відважність, патріотизм та вірність Українському народові. Щиро бажаю стійкості духу, добробуту, злагоди й щастя.

Хай завжди оберігає та захищає Пресвята Богородиця!

 

З повагою -
ректор ЛьвДУВС Роман Благута

Шановні курсанти!

Від імені колективу Департаменту персоналу МВС та себе особисто дозвольте привітати вас з цією знаменною подією – складанням Присяги працівника поліції!

3

Обраний вами шлях вимагає завжди бути чесними, сумлінними, дисциплінованими та з високою відповідальністю виконувати покладені на вас обов’язки, адже Присяга на вірність Українському народові є непорушною та недоторканною.

Відтепер кожен з вас має беззаперечно дотримуватися Конституції та законів України, поважати та охороняти права і свободи людини, а також забезпечувати інтереси суспільства і держави.

Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними Присязі, спрямуєте всі свої сили й професійну майстерність на підтримання миру та спокою.

Бажаю вам міцного здоров’я, нових звершень, успіхів та натхненої подальшої праці на користь нашої незалежної держави.


Директор Департаменту
персоналу МВС                                                                                                                                                                                          Геннадій ДОСКЕВИЧ

Page 1 of 225