Print this page
Wednesday, 30 December 2020 12:42

Переможниця конкурсу наукових есе мріє навчатися у ЛьвДУВС

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні представники університету завітали до львівського Ліцею №75 імені Лесі Українки, аби привітати ученицю цього закладу із перемогою у обласному конкурсі наукових есе на соціально-правову тематику.

1

Одинадцятикласниця Ярина Бугера здобула перше місце у номінації «Адміністративно-правові проблеми». Спілкуючись із представниками вишу, дівчина зізналася, що вже обрала для себе майбутню професію та мріє стати студенткою юридичного факультету ЛьвДУВС.

1

Керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович привітав дівчину із перемогою у конкурсі та урочисто вручив їй диплом та подарунки. А науковий керівник роботи – Наталія Славич – отримала подяку від ЛьвДУВС та Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації.

Під час зустрічі з учнями ліцею Роман Янович детально розповів їм про умови вступу до Львівського державного університету внутрішніх справ.

1

Крім цього, представники вишу побували у Стрийській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 7, де навчаються двоє призерів конкурсу наукових есе. Учениця цього закладу Ірини Магас стала переможницею у номінації «Проблеми прав людини та гендерної рівності», а Ярослав Мокрицький - отримав друге місце у номінації «Кримінально-правові проблеми».

1

Юні дослідники одержали дипломи та подарунки. Також було відзначено їхнього наукового керівника Світлану Рубан.

 

Read 716 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС