Print this page
Tuesday, 29 December 2020 11:45

Представники ЛьвДУВС вручили дипломи та подарунки переможцям конкурсу наукових есе

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Нещодавно у Львівському державному університеті внутрішніх справ підбили підсумки обласного конкурсу наукових есе на соціально-правову тематику серед учнівської молоді. За результатами конкурсу було відзначено 16 юних дослідників, а також їхніх наукових керівників. 

Аби привітати призерів конкурсу та урочисто вручити їм дипломи і подарунки, представники університету вирушили до шкіл. 

Одна із таких зустрічей відбулася у львівській ЗОШ №42. Учениця цього навчального закладу Юлія Красуцька отримала перше місце у номінації «Кримінально-правові проблеми». 

1

Керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи ЛьвДУВС Роман Янович привітав талановиту дівчину із перемогою та побажав їй нових звершень. А також відзначив, що у Львівському державному університеті внутрішніх справ є усі умови для розвитку та становлення юних науковців, пошуку цікавих тем і досліджень.

Представник вишу розповів про переваги навчання у ЛьвДУВС, спеціальності та освітні програми. Після цього присутнім продемонстрували презентаційний відеоролик про університет. Під час зустрічі старшокласники дізналися про те, як стати курсантом ЛьвДУВС та як правильно подати онлайн-заяву для вступу. 
Днями представники університету побували також у Бродівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Учениця цієї школи Людмила Лаврін стала призеркою конкурсу наукових есе. У своїй роботі дівчина поділилася міркуваннями на тему прав людини та гендерної рівності. 

1

За друге місце у конкурсі школярка отримала диплом та подарунок, які їй урочисто вручила завідувачка кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення ЛьвДУВС Ірина Сковронська. Крім цього, було відзначено наукового керівника роботи – Оксану Андрущак. Вона отримала подяку від Департаменту науки і освіти ЛОДА та Львівського державного університету внутрішніх справ. 

1

Призерами конкурсу есе стали також двоє учениць із Трускавця – Єлизавета Котенко, вихованка середньої загальноосвітньої школи № 3, та Христина Шуляк із навчально-виховного комплексу «СЗШ № 2-гімназія». Дипломи за третє місце та подарунки їм передав курсант факультету №1 Іван Білас.

1

А сьогодні керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович привітав із перемогою у конкурсі ученицю львівської ЗОШ №67 Юлію Білецьку та її наукового керівника Андрія Совича. 

Нагадаємо, конкурс наукових есе з соціально-правової тематики серед учнівської молоді Львівщини цьогоріч проводився вперше. У своїх роботах школярі обґрунтовували власне бачення шляхів вирішення актуальних проблем: від прав дитини і підготовки до сімейного життя до ідеї нації та соборності України.

Read 743 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС