Print this page
Monday, 28 December 2020 14:28

Напередодні канікул представники ЛьвДУВС завітали до шкіл

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Перед новорічними святами здобувачі вищої освіти ЛьвДУВС вирішили завітати до рідних шкіл. Вихованці вишу розповіли учням про переваги навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ, а також обговорили різноманітні важливі соціальні теми. 

20

Наприклад, студентка другого курсу юридичного факультету Юлія Карпенко вирішила відвідати рідну гімназію на Чернігівщині, де за сотні кілометрів від Львова провела профорієнтаційну роботу із учнями. Юлія розповіла старшокласникам про види й ознаки булінгу, відповідальність за нього. А ще - поділилася власними враженнями про навчання на юридичному факультеті ЛьвДУВС, відповіла на запитання про спеціальності, види й форми навчання, умови вступу. Подія стала можливою за сприяння Уляни Андрусів, доцентки кафедри цивільно-правових дисциплін. 

20

 

Профорієнтаційна робота кипить і на Львівщині. Нещодавно студентка першого курсу юридичного факультету ЛьвДУВС Романа Лагоцька відвідала Журавнівський НВК СЗШ-ліцей, що у Жидачівському районі. Вона теж ділилася враженнями про студентське життя, запрошувала на навчання до університету й розповідала про явище булінгу - у ході зустрічі обговорювали найважливіші аспекти цієї проблеми й переглядали ролик «Stop bulling». 

20

Водночас про законослухняність говорили у Старосамбірській ЗОШ ім. Богдана Сольчаника. Відвідавши рідну школу, студентка першого курсу юридичного факультету Марія Бандура розповіла учням про важливі конституційні права людини. За сприяння доцентки кафедри господарсько-правових дисциплін Наталії Ільків, студентка підготувала наочні матеріали та провела захопливі конкурси і вікторини з правової тематики для школярів.

Read 583 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС