Print this page
Thursday, 24 December 2020 14:17

Колектив ЛьвДУВС висловлює співчуття з приводу смерті Коледи Володимира Кириловича

Written by
Rate this item
(0 votes)

Полковник міліції у відставці Коледа Володимир Кирилович народився 1-го травня 1922 року в Білорусії. 

Учасник бойових дій та партизанського руху на Україні під час Другої Світової війни 1941-1945 років, був ветераном Львівського державного університету внутрішніх справ. 

Володимир Кирилович свою службу в органах внутрішніх справ розпочав з вересня 1944 року рядовим міліціонером. За час служби в органах внутрішніх справ займав різні посади, зокрема, працював: командиром взводу, заступником начальника курсу, викладачем фізичної та бойової підготовки, начальником курсу. Загальний стаж служби в ОВС становить понад 40 років

SCOR

За сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків часто заохочувався державними нагородами. 

Був майстром спорту СРСР з самбо. Неодноразово займав призові місця у змаганнях з боротьби самбо на всесоюзних змаганнях МВС СРСР. 

Він завжди був зразком принципового і відповідального ставлення до виконання службового обов'язку, проявляв творчий підхід у вдосконаленні навчально-виховного процесу, національно-патріотичного виховання майбутніх правоохоронців. 

Постійно організовував актив ветеранської організації для відвідування ветеранів за місцем їх проживання, залучав ветеранів для участі у   наставницькій   діяльності серед курсантів і студентів університету. 

Відійшов у вічність 24.12.2020 року на 99-році життя

Колектив Львівського державного університету внутрішніх справ висловлює щирі співчуття рідним та близьким Володимира Кириловича з приводу непоправної втрати. 

Вічна і світла пам’ять!

Read 527 times

Latest from Відділ зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС