Шаблоны Joomla 3.5


UA

Thursday, 24 December 2020 12:50

Серед призерів конкурсу наукових есе – троє вихованців Львівської правничої гімназії

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні представники ЛьвДУВС завітали до Львівської правничої гімназії, аби вручити дипломи та подарунки призерам обласного конкурсу наукових есе серед школярів.

1

Нагородження відбувалося в актовому залі. Із привітальним словом до присутніх звернувся заступник декана факультету №3 Михайло Шевців. Він відзначив, що такий конкурс проводився вперше, аби підтримати наукові пошуки талановитої молоді. «Серед вихованців вашого закладу освіти – троє призерів цього конкурсу. І нині ми хочемо привітати не лише їх, але й відзначити наукових керівників, які допомагали юним дослідникам у підготовці есе», - наголосив Михайло Шевців.

1

Він зауважив, що учениця правничої гімназії Олена Лопатка отримала перемогу у номінації «Проблеми психології та педагогіки». Ще двоє вихованок закладу – Анна Вознюк та Надія Шимків - стали призерами у номінації «Історична ретроспектива та соціальні перспективи».

1

«Над своїм есе я працювала більше тижня. Спочатку ретельно досліджувала факти та вивчала документи. Деякі уривки я використала у своїй праці, що стосувалася історії соборності України. Я дуже люблю писати, ділитися своїми думками, тому вирішила спробувати сили у цьому конкурсі. А ще я цікавлюсь історією і планую в майбутньому займатися дослідницькою роботою», - поділилася враженнями учениця гімназії Надія Шимків.

Дипломи та подарунки призерам конкурсу урочисто вручив керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович. Крім цього, за вагомий внесок у роботи учасників було відзначено вчителів Львівської правничої гімназії – Зоряну Шклярську та Марію Чухань.

Після нагородження призерів конкурсу представники університету розповіли присутнім про умови вступу до ЛьвДУВС, а також продемонстрували презентаційний відеоролик про курсантське та студентське життя.

Read 784 times