Шаблоны Joomla 3.5


UA

Thursday, 24 December 2020 08:42

Викладачка ЛьвДУВС Людмила Балушка успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту

Written by
Rate this item
(0 votes)

Людмила Балушка – викладачка кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС, Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу, а також переможниця Кубку світу. Днями вона успішно захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з фізичного виховання та спорту.

1

Людмила Балушка підготувала дослідження на тему «Удосконалення фізичної підготовки засобами спортивної боротьби учнів ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою». Науковий керівник роботи – Христина Хіменес, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцентка кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Офіційними опонентами виступили професор Сергій Романчук, доктор наук з фізичного виховання та спорту, начальник кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, та доцент Віктор Шандригось, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

1

Варто відзначити, що в науковій роботі вперше обґрунтовано ефективність застосування засобів боротьби у фізичному вихованні учнів ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, обґрунтовано структуру та зміст програм із фізичної культури із використання засобів боротьби.

«Практичне значення роботи полягає у розробленні програм проведення урочних форм занять із застосуванням засобів спортивної боротьби для учнів, які навчаються у військових ліцеях. Результати дослідження можуть бути використані для підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури ліцеїв та створення нових навчальних програм і посібників для підготовки фахівців із фізичного виховання», - підкреслив Віктор Шандригось.

Наукова робота дисертантки стала предметом жвавих обговорень та дискусій. За результатами захисту спеціалізована вчена рада прийняла рішення присвоїти Людмилі Балушці науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту.

Вітаємо працівницю ЛьвДУВС із успішним захистом дисертації, бажаємо подальшого розвитку та нових професійних здобутків!

Read 798 times