Шаблоны Joomla 3.5


UA

Wednesday, 23 December 2020 09:48

Визначено переможців обласного конкурсу наукових есе серед учнівської молоді

Written by
Rate this item
(1 Vote)

У Львівському державному університеті внутрішніх справ оголосили переможців регіонального конкурсу наукових есе на соціально-правову тематику серед учнівської молоді. Цьогоріч такий конкурс проводився вперше.

1

Організатори події – ЛьвДУВС спільно із Департаментом освіти і науки ЛОДА та Львівською обласною Малою академією наук учнівської молоді.

1

Нагородження номінантів відбувалося в онлайн-форматі. Оголошувала переможців проректорка університету Ольга Балинська. Почесними гостями заходу були ректор ЛьвДУВС Роман Благута, заступник директора Департаменту освіти і науки ЛОДА Роман Пастушенко, методист Малої академії наук Мар’яна Нестерович та заступниця начальника відділу організації наукової роботи ЛьвДУВС Галина Савчин.

1

На початку заходу Роман Благута виступив із вітальним словом. «Наш захід дещо відрізняється від усталених підходів щодо підготовки різних наукових праць, адже ми розуміємо, що в сучасних умовах прогресивна молодь повинна вже зі шкільної лави вчитися працювати у галузі наукових досліджень, дотримуватися академічної доброчесності, вміти стисло та якісно викладати власну думку», - підкреслив ректор університету.

1

Роман Пастушенко також привітав переможців конкурсу: «Про вашу належність до молодих дослідників свідчить високий рівень написання есе, які ви надіслали. Вони відповідають критеріям науковості та демонструють вдумливий підхід до досліджених проблем. Журі відзначило високу якість робіт в усіх номінаціях».

1

Методист Малої академії наук Мар’яна Нестерович зауважила, що учнівська молодь активно долучилася до конкурсу. «Дуже тішить, що ви пробуєте щось нове, берете участь у різноманітних конкурсах та досягаєте в цьому успіху», - зазначила вона.

1

У своїх есе юні науковці обґрунтовували власне бачення шляхів вирішення суспільних і правових проблем: від прав дитини і підготовки до сімейного життя до ідеї нації та соборності України.

Перше місце: у номінації «Адміністративно-правові проблеми» здобула Ярина Богера,
«Проблеми психології та педагогіки» - Олена Лопатка,
«Проблеми мови, культури та спорту» - Анастасія Сольвар,
«Проблеми прав людини та гендерної рівності» – Ірина Магаз,
«Кримінально-правові проблеми» - Юлія Красуцька,
«Історична ретроспектива та соціальні перспективи й прогнози» – Юлія Білецька.

Друге місце: у номінації «Кримінально-правові проблеми» – Ярослав Мокрицький,
«Проблеми прав людини та гендерної рівності» – Людмила Лаврін і Марта Файфер,
«Проблеми психології та педагогіки» – Юлія Панчук,
«Історична ретроспектива та соціальні перспективи» – Анна Вознюк,
«Проблеми мови, культури та спорту» – Тарас Кузьняк.

Третє місце: у номінації «Історична ретроспектива й соціальні прогнози» – Христина Шуляк і Надія Шимків,
«Проблеми прав людини та гендерної рівності» – Назарій Мисик і Єлизавета Котенко.

Окремо також відзначили наукових керівників, що здійснили вагомий внесок у роботи учасників – Світлану Мусій, Світлану Рубан, Ганну Ковалишин, Оксану Андрущак, Петра Пасічника, Наталію Славич, Марію Чайківську, Мирославу Багрій, Зоряну Шклярську, Марію Чухань і Андрія Совича.

1

Фінансову підтримку в організації заходу надала Міжнародна фундація освітян і науковців. Усіх переможців конкурсу було заохочено дипломами та цінними подарунками. Для бібліотек освітніх закладів учасників конкурсу підготовлено підбірку літератури, що може знадобитися для учнів та вчителів.

1

Вітаємо юних дослідників, бажаємо невпинного творчого зростання, саморозвитку та реалізації усіх задумів!

Read 919 times