Шаблоны Joomla 3.5


UA

Tuesday, 22 December 2020 15:21

Представники ЛьвДУВС долучилися до презентації гендерних підходів у підготовці фахівців для сектору безпеки і оборони України

Written by
Rate this item
(0 votes)

Презентація «Методичних рекомендацій з інтеграції гендерних підходів у систему підготовки фахівців для сектору безпеки і оборони України» відбулася в режимі онлайн. Участь у заході взяли керівники закладів вищої освіти МВС, члени вчених рад та авторського колективу, який розробив рекомендації. 

1

Від ЛьвДУВС до зустрічі долучилися очільник вишу Роман Благута, проректори Ольга Балинська та Василь Франчук, директор Інституту з підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції Юрій Назар, доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету №1, уповноважена з гендерних питань Ірина Євхутич, декани факультетів, завідувачі університетських кафедр та інші.

2

Зі вступним словом до присутніх звернулася віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. 

«Вже не перший рік проводяться роботи з реалізації завдань щодо професійної підготовки кадрів з урахуванням гендерної рівності. Дуже важливою також є діяльність науковців та освітян з уніфікації підходів щодо викладання гендерної тематики в закладах вищої освіти. Крім того, питання рівності чоловіків та жінок відображаються в річних національних програмах під егідою Комісії Україна-НАТО», – відзначила Ольга Стефанішина.

3

 «Ми всі з вами усвідомлюємо, що питання рівного доступу до професій, зокрема професійного розвитку як жінок, так і чоловіків – це системна проблема, яка потребує відображення в усіх елементах навчання співробітників сектору безпеки та оборони», - додала віце-прем'єр-міністр. 

Ольга Стефанішина наголосила, що розроблені методичні рекомендації є унікальними та базуються на досвіді нашої країни. 

Варто відзначити, що після опрацювання проєкту Методичних рекомендацій Вчена рада Львівського державного університету внутрішніх справ підтримала їх використання в освітньому процесі.

Read 668 times