Шаблоны Joomla 3.5


UA

Tuesday, 22 December 2020 14:40

ЛьвДУВС запрошує на навчання

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Про переваги навчання у ЛьвДУВС дізналися школярі Бродівщини. Старшокласники мали змогу поспілкуватися із представниками вишу онлайн і зазирнути за лаштунки курсантського та студентського життя.

10

День відкритих дверей для учнів Бродівської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся за ініціативи кафедри іноземних мов та культури фахового мовлення.

Із привітальним словом до майбутніх вступників звернулася завідувачка цієї кафедри Ірина Сковронська. «Вочевидь, кожен із вас уже зараз намагається віднайти відповідь на запитання: «Ким я стану в майбутньому?». Тож сьогодні ми прийшли вам на допомогу і хочемо розповісти про наш університет, про те, як стати частинкою нашої спільноти», - зазначила представниця вишу.

 

10

Вона запропонувала старшокласникам переглянути презентаційний відеоролик про ЛьвДУВС, аби дізнатися, як відбувається навчання курсантів та студентів.

Про те, як вступити до вишу - розповів керівник відділу профорієнтаційної та комунікаційної роботи Роман Янович. Він зауважив, що вступна кампанія для тих, хто обрав професію поліцейського, - вже розпочалася. Вступникам потрібно, насамперед, подати онлайн-анкету на порталі Національної поліції України за адресою www.osvita.np.gov.ua. Представник ЛьвДУВС детально пояснив старшокласникам, як правильно заповнити цей документ та куди потрібно звертатися згодом.

Роман Янович також розказав школярам, що таке творчий конкурс та випробування рівня фізичної підготовленості, а також порадив, як підготуватися до цих іспитів.

10

Представник університету ознайомив учасників зустрічі із особливостями вступу на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб. Крім цього, звернув увагу, що студенти мають можливість паралельно навчатися за різними освітніми програмами.

На завершення зустрічі школярі переглянули відеоролик, на якому випускники ЛьвДУВС виконують офіцерський вальс у центрі Львова.

Read 539 times