Шаблоны Joomla 3.5


UA

Friday, 18 December 2020 07:43

Курсанти ЛьвДУВС завітали до НДЕКЦ

Written by
Rate this item
(0 votes)

Для курсантів факультету №1 відбулося практичне заняття у Львівському Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України, під час якого вихованці вишу ознайомилися із роботою судових експертів.

 1

Найбільшу увагу працівники установи зосередили на криміналістичних видах досліджень: судові експерти сектору досліджень зброї провели майстер-клас із використанням сучасного обладнання й показали курсантам, як відбувається пошук ідентифікаційних ознак на кулях і гільзах; крім того, пояснили, як оперувати такою інформацію і як визначати, з якої зброї відбувався вистріл.

 2

Вихованців ЛьвДУВС особливо зацікавили сектори почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів і обліку. Там їм детально розповіли про те, як шахраї підробляють банкноти й наочно продемонстрували елементи захисту гривневої купюри. Курсанти активно задавали питання й отримували на них кваліфіковані відповіді.

 3

Зустріч відбулася у рамках договору про співпрацю між Львівським державним університетом внутрішніх справ та Науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

 4

Read 631 times