Шаблоны Joomla 3.5


UA

Thursday, 17 December 2020 08:57

У ЛьвДУВС відбулося засідання товариства юних науковців вишу

Written by
Rate this item
(0 votes)

У ЛьвДУВС дистанційно відбулося засідання Наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів (ад’юнктів), докторантів та молодих вчених.

1

Під час заходу доцентка кафедри теорії та історії держави і права, конституційного та міжнародного права Оксана Онишко представила свою доповідь – «Гендерна рівність: національні та міжнародні стандарти». Також з темою «Гендерне зумовлене насильство в умовах пандемії Ковід» виступила уповноважена з гендерних питань у ЛьвДУВС Ірина Євхутич.

2

Після цього вихованці вишу представили свої наукові роботи. Курсант 3-го курсу факультету № 1 Роман Білий розповів присутнім про булінг як деструктивний елемент сьогодення, а третьокурсниця факультету №2 Христина Залужна презентувала своє дослідження на тему «Організація і тактика протидії організованій злочинності».

4

Наприкінці роботи засідання учасники обговорили ряд організаційних питань. Куратор наукового товариства відділу організації наукової роботи Юлія Шевців наголосила, що у ЛьвДУВС триває І тур конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України. Наукові роботи необхідно подати у відділ організації наукової роботи до 24 грудня.

3

Окрім цього, Юлія Шевців відзначила, що вже оголошено проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році.

Куратор наукового товариства також додала, що наступне засідання відбудеться 17 лютого 2021 року.

Read 657 times