Шаблоны Joomla 3.5


UA

Thursday, 17 December 2020 07:57

Вихованцям ЛьвДУВС розповіли про домашнє насильство

Written by
Rate this item
(0 votes)

У ЛьвДУВС відбувся вебінар під назвою «Протидія домашньому насильству» для курсантів 2-го курсу факультету №3. Захід зініціювало відділення актуалізації навчання та практичної підготовки університету. Онлайн-заняття для здобувачів провела заступниця начальника відділу зв’язків з громадськістю патрульної поліції Львівщини Віра Проців.

 1

Представниця поліції запропонувала вихованцям вишу розглянути й вирішити різні життєві ситуації, а також змоделювати нові. Крім того, вона дала майбутнім правоохоронцям багато практичних порад – як правильно оцінювати ризики, прибуваючи на місце події, як спілкуватися із жертвою насильства та багато іншого.

 2

«Тема домашнього насильства стосується не лише кількох сімей, а й всього суспільства загалом. Це – ганебне явище, й нам потрібно невтомно працювати для того, щоб викорінити його», – наголосила Віра Проців.

 3

Наостанок працівниця поліції подякувала всім учасникам онлайн-заняття та висловила сподівання, що інформація, яку почули курсанти, стане їм у пригоді й допоможе якісніше виконувати свій професійний обов’язок.

Read 641 times