Шаблоны Joomla 3.5


UA

Thursday, 10 December 2020 14:09

ЛьвДУВС долучився до Міжнародної конференції із реалізації державної антикорупційної політики

Written by
Rate this item
(0 votes)

Ольга Балинська, проректорка Львівського державного університету внутрішніх справ, та Андрій Годяк, уповноважений ЛьвДУВС з антикорупційної діяльності, взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції під назвою «Реалізація державної антикорупційної політики в міжнародному вимірі». Захід був присвячений Міжнародному дню боротьби із корупцією і проводився спільно Міністерством внутрішніх справ України, Національною академією внутрішніх справ, Консультативною місією Європейського Союзу (КМЄС) та іншими організаціями.

1

Виступаючи із промовою, Ольга Балинська, як представник від ЛьвДУВС, наголосила на актуальності реалізації напрацьованого за попередні роки матеріалу, що стосується запобігання та протидії корупції. «Це має стати всезагальною справою, адже стосується буквально всіх видів надання послуг. Діяти треба вузькопрофільно й водночас широкомасштабно: бачити одну мету, але у всіх її проявах. Лише за умови формування виваженого та послідовного підходу ми зможемо якщо не подолати, то хоча б мінімізувати впливи корупції. А це можливо в контексті реалізації цілісної державної антикорупційної політики і формування суспільної антикорупційної культури, які мають ґрунтуватися на принципах відкритості та публічності, поступовості та системності», – заявила проректорка.

До участі в конференції долучилися понад двісті фахівців, міжнародних експертів, управлінців державного сектору та представників громадськості. Зокрема, до дискусії були залучені представники Міністерства внутрішніх справ, Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, Національної академії правових наук України, Державного бюро розслідувань, Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів тощо.

Read 621 times