Шаблоны Joomla 3.5


UA

Friday, 27 November 2020 16:02

У ЛьвДУВС обговорили актуальні проблеми тактичної та фізичної підготовки здобувачів вищої освіти

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся науково-практичний семінар на тему «Актуальні проблеми тактично-спеціальної та фізичної підготовки здобувачів вищої освіти». Захід відбувався в онлайн-форматі за допомогою платформи Zoom та залучив представників ЛьвДУВС, Національної поліції, інших закладів освіти та організацій.

 1

Семінар розпочався із вітального слова Степана Гнатюка, декана факультету №3. «Питання, які ми піднімали всі попередні роки, будуть лунати і цьогоріч у доповідях наших гостей. Адже існує низка проблем, які потребують системного підходу та часу для вирішення».

 2

«ЛьвДУВС постійно співпрацює з різними підрозділами поліції, надає методичну допомогу, а також можливість відпрацьовувати практичні навичку на тренувальних полігонах університету», - додав Степан Гнатюк.

 3

Очільник факультету також відзначив, що підрозділи Національної поліції замовили у кафедри тактико-спеціальної підготовки навчальний посібник щодо користування новими видами озброєння, як от МП-5 тощо.

 4

Вступне слово мали Юрій Йосипів, завідувач кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету №3, а також Олена Тьорло, завідувачка кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2. Юрій Йосипів відзначив, що проблемним питання у зв’язку з карантинними обмеженнями є організація освітнього процесу. Олена Тьорло додала, що через пандемію також появилися труднощі з оцінюванням та проведенням контрольних занять.

 5

Протягом науково-практичного семінару лунали жваві обговорення питань тактичної і фізичної підготовки здобувачів вищої освіти. Із доповідями виступили Євген Бахчеван, т.в.о. завідувача кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Одеського державного університету внутрішніх справ; Людмила Балушка, викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету №2 ЛьвДУВС; Вадим Шемчук, начальник науково-дослідного відділу розвитку фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Науково-дослідного центру проблем фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій Національного університету оборони України імені Івана Черняховського; Андрій Вітер, старший інспектор з особливих доручень з рекрутингу ВКЗ Управління патрульної поліції у Львівській області ДПП НП України та інші.

 6

Зокрема, учасники семінару говорили про організацію спеціальної фізичної підготовки у закладах вищої освіти системи МВС і особливості забезпечення дистанційної форми навчання в умовах карантину. Дискутували також про методи вдосконалення фізичної підготовленості здобувачів вищої освіти через засоби спортивної боротьби. Крім цього, звучало питання тактичної підготовки як складової службової підготовки працівників Національної поліції.

 7

Read 838 times