Шаблоны Joomla 3.5


UA

Monday, 23 November 2020 15:31

Представниця поліції поділилась практичним досвідом зі студентами

Written by
Rate this item
(1 Vote)

Представниця відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Львівській області Наталія Зарубаєва провела дистанційне заняття для вихованців факультету №3. Вона розповіла студентам про спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, що застосовуються працівниками поліції. Ініціювала зустріч викладачка кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Соломія Васюк.

 1

Наталія Зарубаєва детально описала присутнім теоретичні та практичні аспекти застосування спеціальних заходів щодо протидії домашньому насильству, особливості термінового заборонного та обмежувального приписів, а також розповіла про спеціальні принципи для працівників поліції при реагуванні на домашнє насильство.

 2

Фахівчиня наголосила, що припиненню домашнього насильства повинен сприяти кожен громадянин не тільки своїм позитивним прикладом, а й небайдужістю.

 3

«Тільки згуртованість усіх членів суспільства та дотримання законодавчих норм зможуть, якщо не повністю знищити домашнє насильство, то хоча б різко знизити кількість його проявів», – підсумувала працівниця поліції.

Read 726 times